INFO - MOŽNOST OČKOVÁNÍ MOBILNÍM TÝMEM VE VÝPRACHTICÍCH

Vydáno: 23.7.2021 (652 přečtení) | Téma: Informace

Dobrý den, Pardubický kraj nabízí další možnost očkování pro místní občany a případně pro občany spojené do větších skupin na základě vytvořeného optimálního logistické plánu. Skupinky by měli mít alespoň 50 zájemců. Mobilní očkovací tým (kamion), by následně dorazil na předem určené místo v daný čas.

V případě, Vašeho závazného zájmu o očkování touto formou, prosím o informaci do mého mailu starosta@obec-vyprachtice.cz s uvedením kontaktních údajů na Vás vč. čísla Vašeho mobilního telefonu. Mail je nutné odeslat nejpozději do neděle dne 25. 7. 2021 do 19:00 hod.

Pro očkování jsou i nadále v provozu již zavedená očkovací centra, případně je možnost očkování u vybraných obvodních lékařů. Očkování je dobrovolné, a proto prosím o případné reakce pouze zájemce o očkování.

Přeji hezký víkend všem