KLUB DŮCHODCŮ - ČINNOST V ROCE 2008

Vydáno: 12.1.2009 (2364 přečtení) | Téma: Klub důchodců

Každoročně představujeme čtenářům Výprachtických novin naši činnost. Poslední besedu roku jsme měli v pondělí 29. prosince v hasičské zbrojnici v Koburku. Stejně jako v předešlých letech jsme rok ukončili slavnostně. Během příjemného posezení u vánočního stromečku jsme vzpomínali a hodnotili uplynulých dvanáct měsíců. V roce 2008 jsme se sešli na besedách 26 krát a mimo besedy 10 krát. Uskutečnili jsme jeden zájezd do Véřovic, kde jsme si prohlédli město a okolí a zatancovali jsme si společně s místními důchodci v kulturním domě. Sedmkrát jsme si zatancovali při hudbě Svatebčance z Jamného nad Orlicí se seniory z okolních klubů. Doufáme, že i v roce 2009 se našemu klubu bude dařit a bude na úrovni jako dosud, protože nám pomáhají dobří přátelé a sponzoři. Všem moc děkujeme za stálou přízeň a podporu.

Besedy:

V hostinci „U Jana” – 10 krát

V hasičské zbrojnici v Koburku – 9 krát

V jídelně firmy Agrospol s.r.o. – 2 krát

V hostinci v Horních Heřmanicích – 4 krát

V areálu TJ Sokol – 1 krát

Akce mimo besedy:

Důchodcovský ples v Bystřeci

Ostatkový ples v Horní Čermné

Jarní setkání v Jablonném nad Orlicí

Zájezd do Véřovic – společná beseda s místními důchodci

Pokládka věnců u pomníku padlých

Přátelské setkání v Horním Třešňovci

Dozvuky Benátské noci v Bystřeci

Tradiční přátelské setkání na sále hostince „U Jana”

Dozvuky Martinského posvícení v Dolní Čermné

Celoobecní beseda s důchodci na sále „U Jana”

Poděkování:

Děkujeme sponzorům Společného setkání důchodců na sále „U Jana”, pořádaného 8. října 2008, kterého se zúčastnili i důchodci z okolních vesnic i za veškerou pomoc během roku 2008.

Děkujeme Agrospolu Výprachtice s.r.o., Ing. Jiřímu Olivovi, OEZ s.r.o. SIEMENS provoz Výprachtice, Ovaz – zámečnictví Luboši Mertovi, Zednické práce Radku Hajzlerovi, Kovovýroba Jindřichu Beranovi, Česká pojišťovna Luboši Duškovi, KJK Jiřímu Katzerovi, prodejna Potraviny Magdě Vaníčkové, hostinec „U Jana” Evženii Uhrové, Dřevařská výroba Davidu Petrovi, Obecnímu úřadu Výprachtice, obchod Ivy Marii Beranové, JUDr. Miroslavu Stejskalovi – starostovi obce, manželům Pfitznerovým a Romanu Besperátovi.

Věříme, že nám budete nápomocni i v roce 2009.

Autor: Klub důchodců Výprachtice - Koburk