ODPOVĚĎ NA ČLÁNEK: REAKCE NA PRŮBĚH VOLEB

Vydáno: 4.5.2007 (2297 přečtení) | Téma: Názory občanů

Vážený pane Chládku, dovolte nám, abychom reagovali na Váš dopis, který se opět zabývá průběhem voleb ve Výprachticích.

Pane Chládek, řekněte nám přesně, které ustanovení volebního zákona zastupitelstvo, či starosta v souvislosti s volbami porušilo. Diskuse na téma, jak byste si představoval volby Vy, nemá smysl. Poděkování občanům bylo zasláno prostřednictvím pošty. Pokud Vám nebylo doručeno poděkování dovolte nám, abychom tak učinili nyní: „Děkujeme Vám za účast ve volbách“ a současně se omlouváme za nedoručení zásilky.

K Vašim dalším připomínkám konstatujeme následující. Můžeme Vás ubezpečit, že si velmi dobře uvědomujeme, že jediné, co má pro obec význam, je dělat vše pro to, aby v obci fungovalo to, co je pro obec naprosto nezbytné. Věřte, že to stojí velké úsilí. Spory a dopisování nic nevyřeší. Podáváme Vám tímto ruku na usmíření s nabídkou: „přestaňme si vzájemně dopisovat“ a pojďme místo toho společně pro obec udělat něco, co má smysl, co lidi potřebují“. Pokud budete mít zájem, můžete obci pomoci jiným způsobem.

Co říci závěrem, snad pouze to, že nás doslova ve Vašem dopise zarazilo slovo „persekuce“. Nevíme, co jste tím myslel, možná, že byste to měl nám všem vysvětlit.

S výrokem pana „Winstona Churchilla“ nelze než souhlasit, prosíme Vás v dané souvislosti, abyste vyslechl i názor řádně zvoleného zastupitelstva, které disponuje určitým mandátem občanů.