POŠKOZENÍ KUCHYNĚ V ZÁKLADNÍ ŠKOLE

Vydáno: 11.7.2011 (2355 přečtení) | Téma: Vandalismus v obci

Vážení občané, opětovně v rozmezí několika dnů neznámý pachatel ucpal za použití pevných látek, PUR pěny apod., odtok dešťové vody ze střechy kuchyně naší základní školy. Tím došlo k zatečení vody do kuchyně a skladů, rozmočení sádrokartonu, bude nutné sekat odpad apod. Škoda může takto vyrůst do tisícových částek.

Nechápeme, komu takové jednání prospívá. Nicméně dochází k poškozování obecního majetku způsobem, který nemá obdoby. Prosím všechny, všímejte si, kdo se po obci pohybuje a co dělá, jednou se totéž může přihodit i Vám. O pomoc jsem požádal Policii ČR.