PROSÍME O PODPORU NAŠÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLY JINDŘICHA PRAVEČKA VÝPRACHTICE

Vydáno: 13.9.2021 (772 přečtení) | Téma: Základní škola

Vážení rodiče, žáci

naše škola se zúčastnila soutěže HÝBEME SE HEZKY ČESKY S PENNY.

Postoupili jsme do finále a prosíme Vás o spolupráci.

Naše škola soutěží o:

1. místo: finanční odměna 15.000 Kč
  2. a 3. místo: finanční odměna 5.000 Kč
  • Hlasování bude probíhat vždy pomocí útržku účtenky, který zákazník dostane, pokud nakoupí v hodnotě, která bude rovna 100 Kč nebo bude převyšovat 100 Kč.

(větší nákup si můžete nechat rozdělit – budete mít více hlasovacích lístků. Pokladní vás budou milovat…, ale nedejte se! :-) )

• ústřižek zákazník vhodí do hlasovacího boxu Soutěžícího, pro kterého hlasuje.

Boxy jsou v Lanškrouně v Penny mezi pokladnou a vchodovými dveřmi. Už se nic nevyplňuje, nezaškrtává, jen se hodí papírek do boxu – toho našeho! :-)

• soutěž trvá od 2. 9. 2021 do 29. 9. 2021
  • V období od 30. 9. 2021 do 13. 10. 2021 Organizátor finálně sečte hlasy z hlasování v prodejnách pro každý Mikroregion. Vítězem, který se v Mikroregionu umístil na prvním místě, se stává Soutěžící, který v tomto Mikroregionu obdržel v hlasování v prodejnách nejvyšší počet hlasů.

Děkujeme všem za podporu naší školy.