SPOLEČNOST ENRETA S.R.O., PROSÍ O POMOC PRO ULOŽENÍ PŘEBYTEČNÉ ZEMINY

Vydáno: 20.3.2017 (8015 přečtení) | Téma: Informace

Společnost Enreta s.r.o., prosí o pomoc pro uložení přebytečné zeminy.
Tímto Vás prosím o pomoc při hledání míst pro uložení přebytečné zeminy, která bude vybagrovaná při výstavbě nové haly firmy Schott v Lanškrouně. Stavba bude zahájena 15. 4. 2017.
Jedná se o množství cca 10 000 – 12 000 tun. Na zeminu budou zkoušky o nezávadnosti od akreditované zkušební laboratoře, které dodáme. Zeminu dovezeme a provedeme povrchové úpravy – vyrovnání terénních nerovností, úprava roklí, u velkých terénních nerovností nasazení buldozéru, provedení různých valů atd. Zároveň bych Vás chtěl požádat o sdělení této informace občanům obce. Děkuji za kladné vyřízení.

S pozdravem.

Ing. Tomáš Kalous, realizace staveb, ENRETA s.r.o., mobil 776553562

1. Dobrý den paní Ryšavá, naše obec pouze zveřejnila nabídku na hlínu. Ozvat se musíte na kontakt, ktrerý je uveden v článku, pan Kalous, tel.: 776553562. Přeji hezký den, Luděk Skalický DiS., starosta obce

- Luděk Skalický, 4.4.2017 - 13:23