UMÍSTĚNÍ KONTEJNERŮ NA BIOODPAD

Vydáno: 30.3.2017 (1219 přečtení) | Téma: Informace

Vážení spoluobčané,

v obci jsou rozmístěny červené kontejnery na bioodpad, do kterých můžete vozit trávu a další rostlinný odpad z Vašich pozemků (kromě silnějších větví) – silnější větve uložte před kontejner nebo zavolejte na níže uvedená čísla, větší množství odvezeme.

NEVHAZUJTE BIOODPAD V PYTLÍCH, ČI JINÝCH OBALECH, DO KONTEJNERU HO VYSYPTE. Takto to nelze uložit na kompostárnu.

Plastové kompostéry, které máte doma, by primárně měly sloužit k ukládání bioodpadů z provozu domácnosti (zbytky ovoce, zeleniny, slupky atp.) Objemnější bioodpad vozte do velkých kontejnerů, které naleznete na 4 místech: u staré pošty (čp. 175), za Obecním úřadem, U kovárny, v Koburku na sídlišti za garážemi

Po domluvě je také možno odvézt i větší množství trávy přímo z louky. V případě zájmu se informujte na tel. 736 535 787, nebo 739 659 258