UZAVÍRKA SILNICE II/311 V OBCI HORNÍ ČERMNÁ

Vydáno: 7.6.2013 (2618 přečtení) | Téma: Doprava

V době od 10. 6. 2013 do 22. 7. 2013 bude úplná uzavírka silnice II/311 v obci Horní Čermná v délce 2 km (od křižovatky se silnicí II/314 po konec zástavby směrem na Nepomuky) z důvodu provádění stavby „Modernizace silnic II/314 a II/311 Horní a Dolní Čermná“. Stavební práce provede společnost EUROVIA, a.s.

Objízdná trasa:

I. úsek: Dolní Čermná, Petrovice, Dolní Dobrouč, Ostrov, Lanškroun. Trasa objížďky je vedena obousměrně.

II. úsek: Bystřec, Výprachtice. Trasa objížďky je vedena obousměrně.

Dle vyjádření dopravního úřadu uzavírka ovlivní autobusovou linku č. 700 913 Lanškroun – Dolní Čermná – Verměřovice – Letohrad (dopravce ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s.). Objízdná trasa linky 700 913 bude z Lanškrouna od žel. st. Lanškroun, po ul. Nádražní, ul. Dvořákova, ul. Lorencova alej, ul. Husova, ul. Komenského, ul. Dobrovského, ul. Třešňovecká, I/43 – III/31117 přes Horní Třešňovec do Horní Čermné. Nebudou obslouženy autobusové zastávky Horní Čermná, Jednota a Horní Čermná, sokolovna. Zastávky Horní Čermná, Nepomuky a Lanškroun, U města Milána budou obslouženy linkou 700 914 Lanškroun – Výprachtice – Horní Heřmanice (dopravce ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s.).

Na zastávkách Horní Čermná, Jednota a Horní Čermná, sokolovna bude informace, že se po dobu uzavírky neobsluhují. Na zastávkách Horní Čermná, Nepomuky a Lanškroun, U města Milána bude informace, že zastávky obsluhuje místo linky 700 913 linka 700 914.

lic. Jaroslav Škarka referent odboru dopravy a silničního hospodářství