ELEKTRONICKÁ PODATELNA

Vydáno: 1.1.2005 (13153 přečtení) | Téma: Obecní úřad

Adresa elektronické podatelny: epodatelna@obec-vyprachtice.cz

Elektronická podatelna je určena pro příjem datových zpráv doručovaných Obecnímu úřadu ve Výprachticích.

Adresa pro osobní a poštovní přijímání datových zpráv na datových nosičích:

Obecní úřad Výprachtice

Výprachtice 3

561 34 Výprachtice

Technické parametry přijímaných datových zpráv:

Datové zprávy jsou přijímány ve formátech: pdf, jpg, gif, bmp, html, rtf, txt, doc, xls, případně dalších běžně používaných formátech datových zpráv. V případě pochybností vzneste dotaz na naši e-podatelnu, kde Vám naši pracovníci sdělí, zda je daný formát akceptovatelný.

Jednou e-mailovou zprávou (nebo na jednom technickém nosiči dat) zasílejte pouze jedno podání.

Pokud součástí jednoho podání je více elektronických dokumentů, musí být zřejmé, který dokument je vlastním podáním a které dokumenty jsou dalšími elektronickými přílohami tohoto podání.

Technické parametry datových nosičů, na nichž lze předávat datové zprávy:

Datové zprávy jsou přijímány na 3,5" disketách, na CD a na USB FLASH discích.

Postup v případě zjištění škodlivého kódu u přijaté datové zprávy:

Datová zpráva, u které byl zjištěn škodlivý kód, není zpracovávána. Pokud z přijaté datové zprávy lze zjistit elektronickou adresu odesilatele, je na tuto adresu zasláno sdělení o zjištění škodlivého kódu.

Vyřizování dotazů týkajících se provozu elektronické podatelny:

Vaše dotazy týkající se provozu elektronické podatelny zasílejte na elektronickou adresu starosta@obec-vyprachtice.cz případně na poštovní adresu úřadu.