SMS INFOKANÁL - ZASÍLÁNÍ SMS ZPRÁV MÍSTO VYSÍLÁNÍ OBECNÍHO ROZHLASU

Vydáno: 14.1.2009 (13049 přečtení) | Téma: Obecní úřad

Z důvodů nedostatečného ozvučení obecním rozhlasem se obec Výprachtice rozhodla využít nový způsob informování občanů pomocí SMS zpráv. Kdo bude mít zájem o tuto službu, může se zaregistrovat zasláním SMS na tel. číslo: 605 733 680 ve tvaru: IK VYPRACHTICE REGISTRUJ JMENO ČÍSLO POPISNÉ. Kde JMÉNO je Vaše Příjmení a ČÍSLO POPISNÉ je číslo domu ve kterém bydlíte. (Příklad: IK VYPRACHTICE REGISTRUJ NOVAK 568 nebo "IK VYPRACHTICE REGISTRUJ KUČERA KO99). Toto rozšíření registrační SMS je kvůli identifikaci a přiřazení telefonního čísla k určité místní části. Koburáci napište prosím před čp. alespoň KO. Do databáze systému bude zaregistrováno číslo mobilního telefonu, ze kterého je tato SMS odeslána. Je možno se i odregistrovat – Odregistrační SMS je vždy ve tvaru: IK VYPRACHTICE ODREGISTRUJ.

Číslo mobilního telefonu můžete případně nahlásit na Obecním úřadě ve Výprachticích. Tyto SMS zprávy bude zasílat obec Výprachtice na Vaše zaregistrované mobilní telefony. Pro Vás je služba bezplatná, veškeré náklady hradí obec Výprachtice. Vy zaplatíte pouze registrační SMS (stojí tak jako každá SMSka z Vašeho mobilu).