INFO - COVID 19 - KARANTÉNA STAROSTY OBCE VÝPRACHTICE

Vydáno: 2.3.2021 (173 přečtení) | Téma: Koronavirus

Hezký den všem,

ještě, než se po naší obci rozjedou tzv. zaručené zprávy, považuji za důležité Vás informovat, že dnešním odpolednem 2.3. nastupuji do karantény kvůli COVId-19. Dnes jsme se byli nechat preventivně testovat, (já osobně už poněkolikáté), můj test je negativní. Ale jeden z členů mé domácnosti má antigenní test pozitivní. Je nám tedy nařízena karanténa a v pondělí 8.3. nás čeká PCR test, pokud budeme negativní, karanténa mi skončí 16.3. 2021. Protože můj test je negativní, úřad bude nadále v chodu, já budu na homeoffice a zústávám normálně v provozu.

Používejte prosím respirátory a roušky, nepodceňujme situaci.

Děkuji Luděk Skalický, starosta obce.


Komentáře:
Kontrolní obrázek

Opište kód z obrázku


Pravidla a možnosti formátování:

  • Nepoužívejte HTML značky, stránky podporují formátování Texy!. Například nový odstavec získáte 2x odřádkováním, citace započněte znakem >, odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva* .
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy.
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2].
  • Povinné údaje jsou označeny *.