INFORMACE KE SVOZU KOMUNÁLNÍHO ODPADU V ROCE 2017

Vydáno: 20.12.2016 (3660 přečtení) | Téma: Informace

Informace ke svozu komunálního odpadu v roce 2017. Od 1. ledna 2017 dochází ke změně svozové společnosti směsného komunálního odpadu – EKOLA České Libchavy s.r.o. Do 30.4. 2017 bude nutné označit popelnici firemní nálepkou. Nálepku obdržíte na obecním úřadě při úhradě poplatku za komunální odpad. Po tomto datu nebudou neoznačené popelnice vyváženy. ZMĚNA nastává u svozového dne. SVOZOVÝM DNEM BUDE ÚTERÝ. Počínaje od úterý 3.1. 2017. Četnost svozů za rok zůstává. Svozový plán je přiložen. Jménem zastupitelstva obce Výprachtice, Vám přeji příjemné prožití vánočních svátků a šťastný Nový rok 2017.

Luděk Skalický, DiS. starosta obce

1. Ahoj Luďku, musí mít každá domácnost svoji popelnici vzhledem k nálepkovému systému? V bytovce máme 6 bytů, ale naplníme v daném termínu necelé 4 společné popelnice. Bude stačit polepit nálepkami tyto popelnice s tím, že někde budou třeba i dvě nálepky? Předem díky za info a měj se

Vláďa

- Vladimír Jentschke, 11.1.2017 - 18:18