LÉKAŘSKÁ PÉČE PRO DOSPĚLÉ

Vydáno: 2.2.2011 (2621 přečtení) | Téma: Informace

Obrázek: Obecní úřadVážení občané, od 2. 2. 2011 zajistila firma Mediclinic lékaře pro dospělé, jehož ordinační hodiny jsou stejné, jak jste byli dříve zvyklí, tj. v době do 31. 12. 2010. Firma Mediclinic užívá ordinaci bez platně uzavřené nájemní smlouvy. Na tuto skutečnost jsme firmu Mediclinic upozornili, a to již dříve, doporučeným dopisem. Za několik dnů by měl současně zahájit činnost MUDr. Robert Novotný, který obdržel příslušné oprávnění k provozování lékařské praxe lékaře pro dospělé pro obvod Výprachtice a Bystřec. Ordinační hodiny MUDr. Novotného zveřejníme, jakmile nám to pan MUDr. Novotný sdělí. Určitou dobu bude trvat předání ordinace. MUDr. Novotný bude zřejmě zatím ordinovat v prostorách ordinace dětské lékařky v závislosti na tom, kdy bude dětská ordinace volná.

Stále se na nás obracíte s žádostí o informaci, jak řešit případnou změnu registrace k jinému lékaři. Změna registrace – přihlášení k jinému lékaři – se může provést vyplněním registračního lístku u toho lékaře, ke kterému se hodláte přihlásit. Ten již zajistí vše potřebné, tedy vyzvednutí karty od Vašeho současného lékaře. Kartu Vám nemůže nikdo zcizit ani si ji jinak přivlastnit. Záznam o Vašem zdravotním stavu má přísná pravidla a tyto záznamy (kartu) by měl mít pouze ten lékař, ke kterému se přihlásíte, tj. ten, ke kterému máte důvěru.

S pozdravem starosta obce Výprachtice.