NOVÉ AUTOBUSOVÉ ZASTÁVKY PRO OBEC

Vydáno: 19.5.2014 (9784 přečtení) | Téma: Projekty v obci

Obrázek: Autobusová zastávkaZ důvodu špatného technického stavu některých autobusových zastávek, které jsou zastaralé a již různě poškozené, se zastupitelstvo obce rozhodlo pro jejich změnu.

Žádáme proto občany, aby se vyjádřili ke vzhledu autobusových zastávek. Své připomínky pište na web obce, nebo jej sdělte na OÚ Výprachtice.

Na stránkách obce je možné napsat své připomínky do diskusního fóra s názvem: Autobusové zastávky – link na diskusní fórum, nebo hlasovat v anketě, kterou variantu preferujete.

Na výběr je několik variant. Zásadní otázkou je, zda mají být zastávky vyrobeny z přírodních materiálů (dřevo), nebo železné v kombinaci s plasty.

Další otázkou je samotný vzhled zastávky. Zda zastávku s okny, či bez oken, s venkovním bočním sezením, atd…

Příklady zastávek:

Bez oken, s bočním venkovním sezením

Obrázek: Autobusová zastávka

S okny, bez bočního sezení

Obrázek: Autobusová zastávka