PETR PFEIFER ST ODMĚNĚN ANDĚLEM DOBROVOLNÍKA PARDUBICKÉHO KRAJE

Vydáno: 3.4.2007 (2620 přečtení) | Téma: SDH Výprachtice

Dne 8. března 2007 se v divadle Karla Pippicha v Chrudimi uskutečnil 3. ročník – DEN D – kde byli oceněni dobrovolníci z celého Pardubického kraje. Nominováno bylo celkem 39 dobrovolníků a 10 z nich bylo vyhodnoceno a odměněno originální soškou ANDĚLA a hodnotnými cenami.

Tato akce budila široký zájem všech televizí i rozhlasových médií.

Záštitu nad 3. ročníkem galavečera – DEN D – převzali: ing. Roman Línek – 1. náměstek hejtmana Pardubického kraje, Mgr. Jan Čechlovský – starosta města Chrudim, Roman Málek – místostarosta města Chrudim, ing. Miroslav Souček – poslanec Parlamentu České republiky.

Celý večer moderoval Jakub Železný. Vzácným hostem galavečera byl známý herec z Ordinace v růžové zahradě pan Josef Pejchal, který též přispěl gratulací a poděkováním a zúčastnil se následného pohoštění pro vyhodnocené.

Z naší organizace Sboru dobrovolných hasičů ve Výprachticích byl na tento gala večer nominován starosta základní organizace pan Petr Pfeifer st. Nejenže byl nominován sedmičlennou komisí Pardubického kraje, ale byl vyhodnocen a odměněn Andělem dobrovolníka Pardubického kraje. Členové výboru Základní organizace hasičů ve Výprachticích touto cestou děkují starostovi Petru Pfeiferovi st. a připojují velkou gratulaci za toto výjimečné ocenění jeho dosavadní práce a připojují přání pevného zdraví do dalších let.

Autor: SDH Výprachtice