PROMÍTÁNÍ KINA VE VÝPRACHTICÍCH V PÁTEK 5.11.2021

Vydáno: 2.11.2021 (629 přečtení) | Téma: Akce v obci

Upraveno 4.11. 2021

V místě promítání bude možné zakoupit a provést samotest. Cena 30,– Kč. Jestli si někdo myslí, že mě baví tato opatření tak se velmi plete. Jen se snažím i v této době udělat v naší obci nějakou kulturu. Luděk Skalický, starosta obce Výprachtice.

Podmínky pro vstup na páteční promítání kina ve Výprachticích – všichni diváci starší 12 let prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu:

• negativní RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin,

• negativní RAT antigenní test starý nejvýše 24 hodin,

• negativní výsledek samotestu absolvovaného na místě,

• potvrzení poskytovatele zdravotních služeb podstoupení RAT antigenního testu za dozoru zdravotnického pracovníka prostřednictvím on-line služby s negativním výsledkem nejvýše 24 hodin před konáním akce,

• prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání obřadu,

• aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní. Navíc všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95).

Pořadatelé jsou povinni kontrolovat splnění podmínek vstupu. Prosím všechny o respektování a plnění těchto podmínek. Pokuty za porušení mohou být velmi vysoké.