STRHÁVÁNÍ PLAKÁTŮ V OBCI

Vydáno: 16.5.2016 (2006 přečtení) | Téma: Akce v obci

Prosíme občany, kteří systematicky strhávají plakáty upozorňující na koncert Kytarové školy Michaely Košťálové vyvěšené u prodejny Konzum, aby tak již nečinili. Na koncertě bude prezentovat svou celoroční práci i nemalé množství dětí z Výprachtic, a jsme tedy přesvědčeni, že tyto plakáty na příslušné plochy ve Výprachticích patří. Za sbor při Kukátku a Kytarovou školu děkujeme.

1. Chtěli bychom tímto poděkovat tomu, kdo plakáty strhával, že zareagoval na naši výzvu a zanechal toho. Sbor při Kukátku a Kytarová škola.

- Jan Medek, 25.5.2016 - 15:55