V SOUVISLOSTI S OPĚTOVNÝM VYHLÁŠENÍM NOUZOVÉHO STAVU A OMEZENÍM VOLNÉHO POHYBU OSOB Z DŮVODU EPIDEMIE SARS COV-2 PŘIJALA OBEC VÝPRACHTICE OPATŘENÍ

Vydáno: 11.11.2020 (677 přečtení) | Téma: Akce v obci

S účinností od 12. 10. 2020 obec Výprachtice omezuje příjem plateb v hotovosti na nejnutnější minimum, přijímá přednostně bezhotovostní platby na účet.

Při jakékoliv bezhotovostní úhradě používejte účet obce Výprachtice č. 1326985369/0800, a VS, kterým je číslo popisné Vašeho domu ve Výprachticích.

To se týká i plateb za vodné a stočné, které budou probíhat pokud možno bezhotovostně jako na jaře – Vy nahlásíte stav vodoměru (mail, SMS, telefon), my vám odpovíme zpět (mail, SMS) jakou částku zašlete na účet obce Výprachtice.

Od 12. 10. 2020 je Obecní úřad Výprachtice otevřen pouze takto:

Pondělí: 07:00 hod. – 12:00 hod. Středa : 12:00 hod. – 17:00 hod.

Mimo tuto dobu je Obecní úřad pro veřejnost uzavřen!

Dále žádáme občany, aby po dobu nouzového stavu pro komunikaci s Obecním úřadem i s obcí Výprachtice upřednostnili komunikaci elektronickou nebo telefonickou. Podle nařízení vlády je osobní návštěva úřadu možná pouze v nutných, neodkladných záležitostech, které nelze vyřídit telefonicky a proto Vás žádáme, než se k nám vydáte osobně, raději zavolejte předem. Děkujeme.

Kontakty:

Luděk Skalický: tel.: 736 535 787 mail: starosta@obec-vyprachtice.cz