SETKÁNÍ S RADNÍM PRO ŠKOLSTVÍ Z PARDUBICKÉHO KRAJE ING. BOHUMILEM BERNÁŠKEM

Vydáno: 7.2.2020 (1047 přečtení) | Téma: Základní škola

Obrázek: Obec - setkání s radním PK 2.4.2020V úterý 4.2. 2020 pan starosta Luděk Skalický společně s paní ředitelkou Romanou Prokopovou a Jiřím Formánkem přivítal v naší ZŠ Jindřicha Pravečka radního pro školství z Pardubického kraje Ing. Bohumila Bernáška. Přijel si prohlédnout školu, protože žáci 9. ročníku získali ocenění – „nejšikovnější škola“ v projektu Technohrátky 2019 (Žáci 9. ročníku se účastnili pěti částí těchto projektů a čtyřikrát dokázali v soutěži manuálních dovedností zvítězit a jednou obsadili druhé místo). Nejdříve jsme si přímo při vyučovací hodině prohlédli dílny technických předmětů, pak novou digitální učebnu pro výuku jazyků. Následně jsme pak diskutovali o financování regionálního školství a možností získání dotací.

Děkujme za návštěvu a těšíme se na další spolupráci.