ZÁKLADNÍ ŠKOLA

Prosíme o podporu naší základní školy Jindřicha Pravečka Výprachtice

Vážení rodiče, žáci

naše škola se zúčastnila soutěže HÝBEME SE HEZKY ČESKY S PENNY.

Postoupili jsme do finále a prosíme Vás o spolupráci.

Naše škola soutěží o:

  1. místo: finanční odměna 15.000 Kč
  2. a 3. místo: finanční odměna 5.000 Kč
  • Hlasování bude probíhat vždy pomocí útržku účtenky, který zákazník dostane, pokud nakoupí v hodnotě, která bude rovna 100 Kč nebo bude převyšovat 100 Kč.

(větší nákup si můžete nechat rozdělit – budete mít...

Celý článek »

Vydáno: 13.9.2021 | Téma: Základní škola | Přidat komentář

Ukončení školního roku 2020-2021 v ZŠ Jindřicha Pravečka ve Výprachticích

Slavnostní zakončení školního roku v ZŠ Jindřicha Pravečka ve Výprachticích. Byl to velmi náročný školní rok pro děti rodiče a také pedagogy a veškerý školní personál – Vám všem patří obrovský dík za zvládnutí tohoto školního roku. Drobné ocenění pro úspěšné žáky v matematické olympiádě, Technohrátkách, literárních a výtvarných soutěžích DDM a Požární ochrana očima dětí, a hlavně za zisk titulu MISTRA ČR ve Wocabee. Máme šikovné žáky i pedagogic...

Celý článek »

Vydáno: 30.6.2021 | Téma: Základní škola | Přidat komentář

Informace ze školy k organizaci výuky od pondělí 3.5. 2021

Vážení rodiče a žáci, informuji Vás, že dnes vláda rozhodla o následujícím: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že v návaznosti na jednání vlády ČR dne 29. dubna 2021 došlo k vydání: Novelizovaného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví k omezení provozu ve školách a školských zařízeních, s účinností od 3. 5. 2021.

• od 3. 5. 2021 se vrací do škol žáci II. stupňů základních škol mj. i v Pardubickém kraji (v rotacích...

Celý článek »

Vydáno: 30.4.2021 | Téma: Základní škola | Přidat komentář

Informace k zápisu do první třídy základní školy Jindřicha Pravečka ve Výprachticích

Informace k zápisu do první třídy základní školy Jindřicha Pravečka ve Výprachticích. Zápis se uskuteční ve čtvrtek 22. dubna 2021 od 15:00 do 17:30 hodin.

Veškeré informace naleznete na webových stránkách školy zde: https://www.zsvyprachtice.cz/…-legislativa?…

Celý článek »

Vydáno: 16.3.2021 | Téma: Základní škola | Přidat komentář

Setkání s radním pro školství z Pardubického kraje Ing. Bohumilem Bernáškem

Obrázek: Obec - setkání s radním PK 2.4.2020V úterý 4.2. 2020 pan starosta Luděk Skalický společně s paní ředitelkou Romanou Prokopovou a Jiřím Formánkem přivítal v naší ZŠ Jindřicha Pravečka radního pro školství z Pardubického kraje Ing. Bohumila Bernáška. Přijel si prohlédnout školu, protože žáci 9. ročníku získali ocenění – „nejšikovnější škola“ v projektu Technohrátky 2019 (Žáci 9. ročníku se účastnili pěti částí těchto projektů a čtyřikrát dokázali v soutěži manuálních dovedností zví...

Celý článek »

Vydáno: 7.2.2020 | Téma: Základní škola | Přidat komentář

Nová učitelka ve Výprachticích

Obrázek: ZŠ Výprachtice Jelikož jsem obdržel dotaz kdo bude učit 4. třídu Základní školy Jindřicha Pravečka Výprachtice, sděluji Vám, že novou učitelkou bude paní Mgr. Stanislava Vávrová, která původně učila v Rudolticích a pochází ze Sázavy u Lanškrouna. Jedná se o učitelku s dvanáctiletou praxi, která má dostatečnou padagogickou zkušenost. Je to kvalitní učitelka, která navíc zajistí fungování některých kroužků, které nebylo možné dosud personálně obsadit. Za jejím odchodem z Rudoltic stojí určité záležitosti spojené se jmenováním nové ředitelky tamní základní školy.

S pozdravem Miroslav Stejskal, starosta obce

Vydáno: 28.7.2014 | Téma: Základní škola | Autor: JUDr. Stejskal Miroslav