VÝPRACHTICKÁ OBČANKA EMA LÁNOVÁ - MISTRYNÍ REPUBLIKY

Vydáno: 25.6.2012 (5239 přečtení) | Téma: Sport

Obrázek: Ema LánováČtvrtého červnového víkendu se v Brně na plaveckém bazéně Lužánky konalo mistrovství republiky dorostu v plavání na dlouhém bazéně, na kterém se Emě Lánové výborně dařilo. V pátečním závod na 50 metrů prsa postoupila z kvalifikace z druhým nejlepším časem. Ve finále ještě vylepšila svůj osobní rekord a stala se juniorskou mistryní republiky ve výborném čase 35:00. V sobotním závodě na 100 metrů prsa taktéž postoupila do finále, kde dosáhla na výbornou stříbrnou pozici a čas 1:16,01. V neděli na nejdelší 200 metrové trati, po náročném finiši, obsadila 4. místo se ztrátou několika desetin na medailovou pozici. Na těchto závodech zároveň zaplavala kvalifikační limity na letní mistrovství republiky dospělých, které se koná v Praze 12.-16.7.2012.

Skvělých výsledků Ema dosahuje i v dálkovém plavání. 16. června se umístila na 5km trati na Brněnském maratonu na bronzové pozici a v červenci se chystá do Plzně na závod na 10 km. Přejeme všem aktivním sportovcům mnoho sil při dosahování sportovních výsledků a překonávání osobních rekordů.

Autor: Jáchym Lána

1. Milá Emo, chtěli bychom ti popřát k tvému skvělému úspěchu a zároveň ti přejeme, aby se ti i nadále dařilo. Velice nás tento tvůj úspěch těší a jsme hrdí na to, že jsi občankou Výprachtic.

- Zastupitelstvo obce Výprachtice, 25.6.2012 - 07:15

2. Emičko my Ti taky gratulujeme, teta s Matějem

- Michaela Ela Tašnerová, 27.6.2012 - 12:47

3. Milá Emo,já bych Ti chtěla pogratulovat jménem svým i jménem zastupitelstva obce.Mít někoho takového,kdo obec tak úspěšně prezentuje je velice příjemné a pro nás jenom škoda,že nemáš trvalý pobyt v Kamenné Horce.
    Alena Vodehnalová,starostka

- Alena Vodehnalová, 28.6.2012 - 07:59

4. Gratuluji Emulze,sice pozde,ale prece. Jakes ´:-)

- Jakeš, 31.7.2012 - 21:48