DOTAZY

DOTAZ:

Dobrý den chci se zeptat kdy budou u vás zvěřinové hody vím že v srpnu ale nevím kdy přesně .

Autor dotazu: Luboš, zadáno: 29.7.2009 - 08:16

ODPOVĚĎ:

Pěkný den,

zvěřinové hody se budou konat dne 22. 8. 2009 v 16.00 hod. na tradičním místě na Malé straně ve Výprachticích – myslivecká chata.

S pozdravem Stejskal, starosta obce

Autor odpovědi: JUDr. Stejskal Miroslav

DOTAZ:

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kdy tady budou fotky z lampionového průvodu dost by mě to zajímalo,a ještě i z vítání občánků za tenhle rok zatím tak jsou jednou fotky..Díky moc.

Autor dotazu: ROMANA, zadáno: 24.7.2009 - 19:26

ODPOVĚĎ:

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz.

Lampionový průvod organizoval Sbor dobrovolných hasičů Koburk. Tam je tedy nutné směřovat Váš dotaz. Obec Výprachtice může ovlivnit pouze výstupy z akcí, které organizuje a pořádá.

S pozdravem Miroslav Stejskal, starosta obce.

Autor odpovědi: JUDr. Stejskal Miroslav

DOTAZ:

Dobrý večer, chci se zeptat, kdo hrál na plese na tom druhém ne na hasickém. Chtěla bych se podívat na fotky z plesy, když tady na stránkách nejsou děkuji moc.

Autor dotazu: ANETA, zadáno: 24.7.2009 - 19:24

ODPOVĚĎ:

Dobrý den,

v roce 2009 proběhly 3 plesy. Jednalo se o ples SDH Výprachtice 17.1.2009, SDH Koburk 14.2. 2009 a následně paní E. Uhrová pořádala ještě vlastní ples dne 14.3.2009. Prosím sdělte mi o který ples Vám jde. S dotazem na fotky z plesu Vás odkazuji na pořadatele akcí. Obec může zveřejnit pouze ty informace a fotografie, které jsou jí dodány, případně ty, které má k dispozici. Ve výše uvedených případech akci organizoval někdo jiný.

S pozdravem Stejskal, starosta obce.

Autor odpovědi: JUDr. Stejskal Miroslav

DOTAZ:

Dobrý den pane starosto, zajímalo by mě , jestli obec Výprachtice nabízí, případně bude nabízet k prodeji nějaké pozemky pro stavbu rodinného domu. S pozdravem Lukáš Tirner lukas.tirner@seznam.cz

Autor dotazu: Lukáš, zadáno: 8.7.2009 - 17:57

ODPOVĚĎ:

Dobrý den, obec Výprachtice v současné době nemá pozemky pro stavbu rodinného domku. V rámci změny územního plánu je však uvažováno o výstavbě rodinných domků v několika lokalitách. Bližší informace Vám sdělíme osobně na našem obecním úřadu. S pozdravem Miroslav Stejskal, starosta obce.

Autor odpovědi: JUDr. Stejskal Miroslav

DOTAZ:

pane starosto chteli by jsme se zeptat co je pravdy na tom ze pani Karvaiova uz nebude na mistni skole delat uklizecku. kdo to za ni bude delat s pozdravem Draha

Autor dotazu: Draha, zadáno: 28.5.2009 - 12:52

ODPOVĚĎ:

Dobrý den. Paní Karvaiová je zaměstnankyní obce a ve škole pouze dle možností vypomáhá. Její pracovní poměr na obci Výprachtice byl ukončen v návaznosti na poskytnutou dotaci úřadem práce. Na to, zda paní Karvaiová bude někdy ve škole později zaměstnána se prosím zeptejte pana ředitele Mgr. Fiebigera. S pozdravem Stejskal.

Autor odpovědi: JUDr. Stejskal Miroslav

DOTAZ:

Dobrý den pane starosto Chtěla jsem se zeptat sice pozdě ale na hasičském plese 17.1.2009 hrála hradecká kapela nevíte jak se jmenovala.jde jen o to že dají na své stránky fotky stohoto plesu který na obecních stránkách nejsou

předem děkuji

Autor dotazu: Peta, zadáno: 29.3.2009 - 19:48

ODPOVĚĎ:

Dobrý den, děkuji Vám za Váš dotaz. Dne 17.1.2009 hrála na plese SDH Výprachtice kapela TRUMF z Borohrádku. Členové kapely nejsou z jednoho města (vesnice). Podrobnosti ke kapele Vám sdělí pan Petr Pfeifer, starosta Výprachtických hasičů. Kontakt Vám poskytnu, pokud mne zavoláte na tel. 736535787.

S pozdravem Miroslav Stejskal, starosta obce.

Autor odpovědi: JUDr. Stejskal Miroslav