ZPRÁVY Z RADNICE 2010

Zprávy z radnice - Říjen-Listopad 2010

Obrázek: Znak obceVážení přátelé, dovolte nám, abychom Vás na počátku paní zimy pozdravili a zamysleli se společně, jako nakonec každý rok, tématem Vánoc.

Již od října nás reklamní nápisy na obchodech upozorňují na blížící se Vánoce. Obchodníci se nás snaží nalákat na zaručeně nejlepší „vánoční slevy“. Nejvýhodnější „vánoční nákupy“ se nám nabízejí letáky, televizí, internetem, prostřednictvím obchodů apod. Zapnete televizi a je to samá reklama. „Když vydržíš ne...

Celý článek »

Vydáno: 6.12.2010 | Téma: Zprávy z radnice 2010 | Přidat komentář

Zprávy z radnice - Srpen-Září 2010

Obrázek: Znak obceVážení přátelé, zdravíme Vás v podzimním čase, který se sice dosud plně neprojevil, nicméně rána jsou již mrazivá a o déšť také nemáme nouzi.

Zaměstnanci obce Výprachtice jsou zapojeni v celé řadě akcí. Přes terénní úpravy související s výměnou vodovodu a připojením nového vrtu ve „Vlčím dole“, přes dokončovací práce ve středu obce a údržbu obecního majetku až po přípravu paliva na zimu.

Počasí nám v srpnu nepřálo a zaměstnanci naší obce i fir...

Celý článek »

Vydáno: 4.10.2010 | Téma: Zprávy z radnice 2010 | Přidat komentář

Zprávy z radnice - Červen-Červenec 2010

Obrázek: Znak obceVážení přátelé, je tu opět období prázdnin a dovolených, prostě léto, které nám svými velice teplými dny někdy dělá radost, někdy naopak starost. Mnoho lidí, zejména starších nebo nemocných, horko nesnáší, protože jim přináší řadu zdravotních problémů.

Naší největší starostí v tomto období je zajištění dostatku vody bez nutnosti vyhlašovat úsporná opatření. Přesto Vás prosíme o šetření vodou. Víme, že právě období sucha svádí k zalévání zahráde...

Celý článek »

Vydáno: 1.8.2010 | Téma: Zprávy z radnice 2010 | Komentáře: 11

Zprávy z radnice - Duben-Květen 2010

Obrázek: Znak obceVážení přátelé, zdravíme Vás opět na konci jara, abychom Vás seznámili s děním v obci v měsíci dubnu a květnu.

Naši zaměstnanci opět připravovali palivové dřevo na zimní období. Bylo nutné se rovněž vypořádat s řadou škod po zimě. Zejména některé žlaby na střechách budov vzaly za své, nemluvě o obecních komunikacích, které jsou ve velice špatném stavu. Na jejich opravu máme vyčleněny prostředky a začneme s ní okamžitě, jak nám to nezvykle dešti...

Celý článek »

Vydáno: 4.6.2010 | Téma: Zprávy z radnice 2010 | Přidat komentář

Zprávy z radnice - Únor-Březen 2010

Obrázek: Znak obceVážení přátelé, zdravíme Vás v období velikonočních svátků. Již nás plně ovládlo jaro, které se svými teplotami blíží spíše létu.

Naši zaměstnanci provedli údržbu strojového parku. Nátěrům a důkladnému promazání se podrobila veškerá technika, kterou budeme v letošním roce používat.

Naši zaměstnanci vyrobili dveře do budovy obecního úřadu a pokračují ve výrobě oken a dveří do dalších budov, ve kterých ještě nedošlo k výměně těchto částí. Zatepl...

Celý článek »

Vydáno: 2.4.2010 | Téma: Zprávy z radnice 2010 | Přidat komentář

Zprávy z radnice - Prosinec 2009 - Leden 2010

Obrázek: Znak obceVážení přátelé, zdravíme Vás na počátku roku 2010. Přejeme Vám ještě jednou vše dobré. Dovolte nám, abychom Vás informovali o dění v naší obci v měsíci lednu. Počátkem roku 2010 se, mimo oslav nového roku, konal ples SDH Výprachtice, dále proběhly schůze SDH Koburk a SDH Výprachtice, setkali se rovněž naši důchodci apod.

Obecní úřad a zastupitelstvo čelilo také kritice ohledně veřejného osvětlení. Snahou obce bylo ušetřit nějaké peníze na řadu ...

Celý článek »

Vydáno: 8.2.2010 | Téma: Zprávy z radnice 2010 | Přidat komentář